Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП взяли участь у відкритті авторського семінару відомого педагога Шалви Амонашвілі

29.11.2013 15:34 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології семінар

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету на чолі з деканом Ольгою Пономаренко взяли участь у відкритті авторського семінару «Основи гуманістично-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі» видатного педагога сучасності Шалви Амонашвілі.

Організаторами заходу виступили Департамент освіти та науки, молоді та спорту Запорізької міської державної адміністрації, Департамент освіти та науки, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Запорізьке обласне відділення Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Запорізький національний університет, Запорізький педагогічний коледж, Відкрите акціонерне товариство «Запоріжсталь».
Під час семінару видатний педагог-новатор ділився своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей.
За відгуками вчителів-учасників попередніх семінарів, незалежно від їхнього досвіду роботи, участь у семінарі Шалви Амонашвілі кардинально змінила їхнє ставлення до власної професії та уявлення про неї, тож для студентів факультету соціальної педагогіки та психології участь у цьому заході буде особливо корисною.
Шалва Олександрович проводитиме майстер-класи у вигляді відкритих уроків із учителями та учнями, які проходитимуть на базі Запорізького педагогічного коледжу, до 3 грудня. Участь у заході можуть узяти всі охочі.