Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звернення Студентської ради Запорізького національного університету

Звернення Студентської ради Запорізького національного університету

02.12.2013 16:09

Дорогі студенти, викладачі та співробітники ЗНУ!

Зараз в Україні складна політична ситуація і ми не можемо ігнорувати події, які відбуваються по всій країні і, в першу чергу, в нашій славній столиці – Києві. Останні події вийшли за межі суперечок навколо інтеграційних векторів країни. Тому ми хочемо коротко звернутися до Вас.

Історично студенти були активною частиною населення будь-якої країни, це критична та рушійна сила народу. Тому й так багато саме студентів на майданах нашої Батьківщини.

Студентська рада ЗНУ хоче нагадати, що рух «Євромайданів» - це виключно мирний рух. Ми засуджуємо насилля, свавілля та будь-які провокації проти мирних акцій. Маємо надію, що чутки про введення надзвичайного стану так і залишаться лише чутками. Бо ми впевнені, що цей конфлікт треба вирішувати політичній еліті та народу винятково мирними шляхами. Крім того, ми наголошуємо на важливості навчального процесу та високого рівня знань для кожного студента, тим паче враховуючи європейський вибір молоді.

Запоріжжя завжди було мирним містом, і ми маємо надію, що так буде й надалі.

Також ми хочемо нагадати, що МИРНІ зібрання захищаються головним Законом України – Конституцією. Головне, щоб вони були мирними!

Ми бажаємо щастя Вам, Вашим близьким та нашій рідній Україні.

З повагою, Студентська рада ЗНУ

Ви завжди можете звернутися до нас

(каб. 210, 4-ий навчальний корпус)