Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет ЗНУ розширює міжнародні зв’язки

Економічний факультет ЗНУ розширює міжнародні зв’язки

03.12.2013 12:22 Все Факультети Економічний Економічний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів міжнародна діяльність

Представники економічного факультету ЗНУ під керівництвом його декана, доктора економічних наук, професора Алли Череп продовжують активно налагоджувати міжнародні зв’язки в науковій та освітній галузях.

Наразі декан факультету Алла Череп за Програмою міжнародного академічного обміну читає цикл лекцій у Казахському національному педагогічному університеті імені Абая. Саме цікаві та інформативні заняття стали стимулом для більш тісного спілкування між студентами із Казахстану та їх запорізькими однолітками.
Так, студентський декан Інституту економіки та права Казахського національного педагогічного університету імені Абая Айкерiм Амірекулова та голова Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету ЗНУ Олександр Коробов обговорили питання налагодження міцних зв’язків між факультетами та подальші перспективи співробітництва між нашими вишами у режимі онлайн. Наші студенти, у свою чергу, також висловили сподівання на плідну співпрацю із ровесниками з Казахстану. Представники НТСА економічного факультету запрошують усіх студентів приєднатися до цього співробітництва.
А зараз казахські студенти в захваті від можливості прослухати лекції запорізького професора. «Ми дуже раді, що Алла Василівна зараз читає нам лекції. Вона – професіонал своєї справи, розповідає цікаво й захоплююче. Відвідувати її заняття - справжнє задоволення. І, звісно, ми були б раді у майбутньому співпрацювати з вами, а також спілкуватися і надалі!», - так висловила думку студентів Інституту економіки і права Казахського національного педагогічного університету ім. Абая студентський декан Айкерiм Амірекулова.

Олександр Коробов,
голова НТСА економічного факультету