Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкриття лабораторії лікувальної/соціальної педагогіки

Відкриття лабораторії лікувальної/соціальної педагогіки

03.11.2003 00:00

В рамках спільної програми ЗДУ і Магдебурзького університету "Навчаємося і працюємо разом" на базі факультету соціальної педагогіки та психології 5 листопада 13:00 в аудиторії 241 (II навчальний корпус, 2 поверх) відбудеться урочисте відкриття Лабораторії лікувальної/соціальної педагогіки.
На церемонії відкриття будуть присутні: ректор ЗДУ, професор Савін Валерій Васильович, начальник управління праці і соціального захисту міськвиконкому Полковникова Ольга Яківна, декан факультету соціальної педагогіки і психології, професор Міщик Людмила Іванівна, професор Магдебург-Стендальского університету Вольф Бльомерс, директор интегративного дитячого садку Дітер Дамерінг (Німеччина), а також німецькі та запорізькі студенти, викладачі ЗДУ.
З німецького боку спонсорами і учасниками даного етапу проекту виступили професор В.Бльомерс (Магдебург-Стендальський університет прикладних наук), з нашої – професор Міщик Л.І., доцент Романенкова Л.О. Основні напрямки діяльності лабораторії - надання інформаційної і методичної допомоги, консультування соціальних педагогів міста і батьків дітей з особливими потребами, програми розвитку дітей з особливими потребами, навчання студентів ЗДУ.
Доцент кафедри соціальної педагогіки та управління Романенкова Л.О.
Відділ маркетингу

Ірина Огнєва