Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті продовжується профорієнтаційна робота

У Запорізькому національному університеті продовжується профорієнтаційна робота

03.12.2013 16:45 Все Факультети Профорієнтаційна робота

У рамках затвердженого плану профорієнтаційної роботи Запорізького національного університету 29 листопада відбулися чергові зустрічі завідувача підготовчого відділення Ірини Бакаленко з учнями 9-11 класів Запорізького району Запорізької області. Такі зустрічі стають можливими завдяки плідній співпраці університету і Відділу освіти, молоді та спорту Запорізької районної державної адміністрації в особі його керівника – Марини Петренко.

Ірина Миколаївна нагадала старшокласникам, що скоро їх чекає непростий життєвий вибір, і вони всі вже зараз повинні визначитись із тим – ким їм бути в подальшому дорослому житті. Вона розповіла присутнім про Запорізький національний університет, наголосивши на його престижності на ринку освітніх послуг як у Запорізькому регіоні, так і за його межами. Також ознайомила майбутніх абітурієнтів із факультетами та спеціальностями, науково-педагогічною та матеріально-технічною базою, цікавим і суспільно-корисним студентським життям.
Однак для того, аби стати студентами університету, необхідна певна підготовка. Саме цьому була присвячена друга частина виступу Ірини Миколаївни. Вона ознайомила старшокласників із правилами та складовими вступної кампанії 2014 р. Для майбутніх абітурієнтів у ЗНУ створені всі умови для якісного освоєння основ майбутньої професії та вступу до нашого університету. А щоб цей процес був якомога простішим, старшокласникам пропонується пройти навчання на підготовчому відділенні для узагальнення знань перед складанням зовнішнього незалежного тестування. Також, аби спростити процес психологічної адаптації дітей до складання ЗНО, університет пропонує безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, що проходитимуть щонеділі в березні 2014 р.
Особливою стала зустріч зі старшокласниками у Новоолександрівській школі, де проходили районні змагання з турніру «Що? Де? Коли?». На зустрічі були присутні представники десяти шкіл - учасників змагань – найкращі учні 10-11 класів.
У підсумку своїх виступів Ірина Миколаївна зазначала, що тільки об’єднавши загальні зусилля майбутніх абітурієнтів та університету, можливо досягти поставленої мети – отримати бажану вищу освіту!