Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ розглянули можливості застосування програми SPSS у природничих дослідженнях

09.12.2013 17:12 Біологічний факультет

5 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся черговий методичний семінар на тему «Застосування програми SPSS у природничих дослідженнях». Цього разу лектором виступила асистент кафедри імунології та біохімії Лариса Литвиненко.

На захід завітали декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана Віра Копійка, а також студенти 3-5 курсів біологічного факультету.
Учасники семінару розглянули різні параметри програми SPSS і особливості їх використання у природничих дослідженнях.
Проведення методичних семінарів «Застосування програми SPSS у природничих дослідженнях» було започатковане ще у минулому навчальному році. Мета цього циклу семінарів – навчити викладачів та студентів біологічного факультету працювати з програмою SPSS, яка значно полегшує роботу з експериментальними даними у природничих дослідженнях.
Зважаючи на кількість слухачів семінарів, можна сказати, що вони дуже зацікавили науковців біологічного факультету. Наступного року планується проведення ще кількох занять, під час яких будуть розглянуті особливості обробки експериментальних даних у програмі SPSS, а також можливості її застосування у природничих дослідженнях.

Олена Ярошенко