Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійний футбольний матч між викладачами та студентами юридичного факультету

Благодійний футбольний матч між викладачами та студентами юридичного факультету

09.12.2013 10:18 Все Факультети Юридичний юридичний факультет благодійність спорт

6 грудня на юридичному факультеті ЗНУ відбувся благодійний товариський футбольний матч між командами студентів та викладачів факультету. Завдяки спортивному заходу благодійному сектору студради вдалося зібрати кошти, необхідні для привітання дітей, які мешкають у притулку, зі святом Святого Миколая.

Коментував гру студент факультету журналістики Іван Столяревський, який підбадьорював трибуни вдалими жартами. Чимало студентів-правників прийшли подивитися футбол.
Безпосередню участь у грі взяли не лише спортсмени факультету, але й члени студентської ради юридичного факультету (насамперед – голова студради Анатолій Шашков та його заступник Олексій Красов).
Дружній матч завершився з рахунком 8:8.
Особливу подяку студенти висловлюють викладачам, які взяли участь у заході.

Ольга Попова,
голова інформаційного сектору студентської ради юридичного факультету