Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ влаштували ювілейну виставку художника Євгена Вишневського

10.12.2013 10:32 Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету в місті Мелітополі вистака

4 грудня на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в місті Мелітополі в студії «Арт-дизайн» розпочала свою роботу виставка картин відомого художника, нашого земляка Євгена Вишневського, присвячена його 60-річчю.

На виставці були представлені більше 50 робіт, виконаних у різних техніках, але ріднить їх та теплота і любов, з якими вони створювалися.
Євген Вишневський займається живописом із четвертого класу - із того моменту, коли прийшов у Палац піонерів у ізостудію Іларія Чубича. Потім він продовжив навчання у художньому училищі, Ленінградському педінституті ім. Герцена. Більше 20 років він обіймав посаду начальника бюро промислової естетики на моторному заводі, 10 років - художника-оформлювача у Мелітопольському державному педагогічному університеті. До речі, колеги-художники вважають Євгена Вишневського одним із кращих портретистів Мелітополя.
Євген Миколайович відвідав заняття студентів напрямку підготовки «Дизайн» та схвально відгукнувся про рівень їхнього володіння різними мистецькими техніками.
Виставка буде працювати з 4 по 28 грудня 2013 року з 9:00 до 13:00. Усі охочі зможуть відвідати її. Вхід безкоштовний.