Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Школа волонтерів» офіційно відкрита

«Школа волонтерів» офіційно відкрита

09.12.2013 09:02 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП школа волонтера

4 грудня у стінах 3 навчального корпусу ЗНУ відбулося відкриття «Школи волонтера» та презентація роботи волонтерського сектору «Студентське серце» факультету соціології та управління. Цей захід був приурочений до Міжнародного дня волонтера, що святкується 5 грудня.

Мета заходу - інформування та популяризація волонтерської діяльності серед студентів, а також виховання компетентних та активних волонтерів. У заході взяли участь студенти 1-4 курсів факультету соціології та управління. Серед присутніх були і гості: Ганна Лисак – психолог відділу виховної роботи нашого вишу; Марія Мокроусова - голова волонтерського сектору «Студентське серце» 2011-2013 рр. та засновниця першої «Школи волонтера»; Анна Білик - засновниця волонтерського сектору на факультеті соціології та управління та Олександра Романенко - представник Запорізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Студенти-волонтери старших курсів ділилися своїми враженнями та досвідом із молодшими колегами. Також обговорили ініціативи та пропозиції волонтерського сектору – ведення волонтерської книжки, створення єдиної інформаційної бази волонтерів, план розвитку волонтерської діяльності в Запорізькій області.
Студенти дійшли висновку, що після закінчення «Школи волонтера» вони набудуть необхідних знань і практичних навичок, тому допомагати іншим буде не тільки приємно, а й легко. Варто зазначити, що діяльність волонтерів завжди підтримують представники деканату факультету, серед яких - заступник декана з виховної роботи Ганна Бойко.