Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко зустрілася зі старшокласниками Василівського району

09.12.2013 12:01 Підготовче відділення профорієнтаційна діяльність

2 грудня завідувач підготовчого відділення, доцент філологічного факультету ЗНУ Ірина Бакаленко у рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідала середні навчальні заклади м. Василівки та Василівського району.

За сприяння голови Василівської районної ради Дениса Калініна й начальника відділу освіти, молоді та спорту Василівської райдержадміністрації Віталія Онищенка Ірина Миколаївна зустрілася зі старшокласниками Балківської ЗОШ, Василівської ЗОШ № 1, Василівської ЗОШ № 3, КЗ Василівської гімназії «Сузір'я», Дніпрорудненської СШ «Талант», Дніпрорудненської СШ «Світоч», КЗ Дніпрорудненської гімназії «Софія», Скельківської ЗОШ та Орлянської ЗОШ.
Під час зустрічі Ірина Бакаленко докладно ознайомила учнів і вчителів навчальних закладів середньої ланки освіти з правилами вступної кампанії 2014 р. Також у своєму виступі Ірина Миколаївна наголосила, що успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання – запорука вступу до обраного вищого навчального закладу.
Вона підкреслила, що учні 10-11 класів можуть пройти навчання на підготовчих курсах ЗНУ, які допоможуть їм не лише поглибити і удосконалити знання, а й психологічно адаптуватися до навчання в університеті, остаточно визначитися з майбутньою професією. Ірина Миколаївна запросила всіх старшокласників у березні 2014 р. пройти пробні безкоштовні тренінги з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання, які вже вшосте відбудуться на базі Запорізького національного.
Також під час зустрічі майбутні абітурієнти поставили багато запитань щодо матеріально-технічної бази ЗНУ, особливостей вступу на певні напрями підготовки тощо.