Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ розглянули шляхи підвищення суспільної довіри до судової влади України

11.12.2013 12:19 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Конференція

10 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася науково-практична конференція на тему «Авторитет судової влади як одна з основних засад громадянського суспільства». Організаторами заходу виступили студентська рада ЗНУ, Ліга студентів асоціації правників України та Міська молодіжна організація «Наш рідний дім».

На захід завітали ректор ЗНУ Микола Фролов, проректор ЗНУ Сергій Кушнір, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, а також почесні гості - голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко, голова Міської молодіжної організації «Наш рідний дім» Сергій Атаманчук, адвокат адвокатського об’єднання «Цезар» Олександр Горобець, представник юридичної компанії «Правові стратегії» Семен Скрипнюк. Участь у конференції взяли студенти – майбутні правники та журналісти.
Модератор заходу – голова Запорізького осередку Ліги студентів АПУ Іван Шуменко – привітав усіх присутніх та зазначив, що тема конференції є досить актуальною, адже вона розкриває проблеми судової влади, авторитет якої серед суспільства сьогодні досить низький і потребує підвищення.
Зі словами привітань до учасників конференції звернулись також співорганізатор конференції, голова Міської молодіжної організації «Наш рідний дім» Сергій Атаманчук, голова студентської ради юридичного факультету Анатолій Шашков та його заступник Олексій Красов.
Під час конференції зі своїми доповідями виступили студенти юридичного факультету: Катерина Лузан, Наталія Малишенко, Сергій Тяпкін, Олексій Ренгевич, Юлія Ворожцова, Дмитро Калниш та Дар’я Степанченко. Вони висвітлили основні проблеми судової влади, визначили передумови побудови ефективної судової системи України та шляхи підвищення її авторитету серед громадянського суспільства.
Студентки факультету журналістики Катерина Сиваш та Юлія Стець під час своїх виступів розповіли про основні методи покращення правової культури громадян через засоби масової інформації.
Особливе зацікавлення у присутніх викликали доповіді гостей конференції, практикуючих адвокатів - Семена Скрипнюка («Проблема розумності строків у процесах та їх затягування учасниками процесу») та Олександра Горобця («Як переконати суддю у правильності своєї позиції?»).
Наприкінці заходу голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко подякував учасникам конференції за представлені доповіді та відповів на запитання студентів. Окрім того, Віктор Валентинович запросив усіх присутніх завітати у п’ятницю в Апеляційний суд Запорізької області на День відкритих дверей, а також на відкриту лекцію «Реформування судової влади», яка відбудеться у суботу о 9:35 у 50 аудиторії I корпусу ЗНУ.

Олена Ярошенко