Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся турнір з міні-футболу пам’яті колишнього ректора В’ячеслава Толока

12.12.2013 13:45 Спортивно-оздоровчий комплекс Спорт міні-футбол

11 грудня у спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінал кубка з міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього ректора університету (1984-2003 рр.), доктора фізико-математичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, голови Запорізького регіонального відділення Академії наук вищої школи України В’ячеслава Толока.

Ведучим заходу виступив студент математичного факультету Микола Копиловський. Головний суддя турніру – арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко.
На урочистий захід завітали начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, заступник голови Запорізької обласної ради профспілок Ігор Скороходов, ректор ЗНУ Микола Фролов, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, родичі В’ячеслава Толока та інші.
Ще до початку змагань трибуни спортивного комплексу були заповнені вболівальниками, які активно підтримували свої команди.
У турнірі з міні-футболу взяли участь команди різних рівнів підготовки та вікових категорій:
Група «А»
- Запорізький національний університет;
- Запорізький національний технічний університет;
- Запорізький державний медичний університет;
- Класичний приватний університет;
- Запорізька державна інженерна академія.
Група «Б»
- «Гіпократ»;
- Дитяча юнацька спортивна школа інвалідів «Інваспорт»;
- ЗМІ «Співдружність»;
- «Надія-ЗДУ» (ветерани).
У результаті тривалої боротьби за звання кращих футболістів «Кубка Толока В.О.» у групі «А» перемогу здобула збірна команда ЗНУ, друге місце посіла команда ЗНТУ, а третє – КПУ.
Крім того, студент нашого університету Євген Дунда здобув перемогу у номінації «Кращий воротар», а студент Газі Наірі став «Кращим гравцем».«Кращим бомбардиром» цієї групи став Ігор Бойченко із КПУ, який забив 9 м’ячів.
Ректор ЗНУ Микола Фролов вручив нагороди переможцям змагань, а також зазначив, що у наступному році обов’язково відбудеться черговий турнір з міні-футболу пам’яті В’ячеслава Толока, який буде проведений на такому ж високому рівні, як і цьогорічний.
У групі «Б» переможцем турніру стала команда «Гіпократ», друге місце посіла команда ДЮСШІ «Інваспорт», а третє – команда ЗМІ «Співдружність». Ректор ЗНТУ Сергій Бєліков звернувся зі словами привітань до переможців цієї групи, вручив їм нагороди та побажав успіху у майбутніх спортивних змаганнях.
У цій групі «Кращим воротарем» визнали Геннадія Мізіна із команди ЗМІ «Співдружність», «Кращим гравцем» - Артура Ксензова із команди «Гіпократ». «Кращим бомбардиром» став Олександр Яценко із команди «Надія ЗДУ» (Ветерани), який забив 8 м’ячів.
На урочисте нагородження переможців турніру з міні-футболу завітала і дочка В’ячеслава Олександровича Наталія. Вона подякувала організаторам та учасникам змагань за вшанування пам’яті її батька та зазначила, що він завжди знав, скільки сил треба докладати спортсменам, аби досягти високих результатів. Тож, Наталія побажала молодим спортсменам успіху та нових перемог.

Олена Ярошенко