Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся Обласний етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт ім. Т. Г. Шевченка

13.12.2013 11:36 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет ЗНУ конкурс

12 грудня на базі Запорізького національного університету відбувся 4 обласний етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт ім. Т. Г. Шевченка, участь у якому взяли представники як міста Запоріжжя, так і усієї області.

На початку заходу привітали гостей та побажали їм наснаги, любові до рідного слова та творчих перемог перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з науково-методичної роботи Запорізького Обласного інституту післядипломної освіти Валентина Ястребова та декан філологічного факультету Тамара Хом’як.
До складу журі конкурсу ввійшли: декан філологічного факультету ЗНУ Тамара Хом’як (голова журі), доцент кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ Наталія Гурбач, викладач кафедри українознавства Таврійського державного агро-технічного університету (м. Мелітополь) Людмила Шлєіна та к.ф.н., доц. Бердянського державного педагогічного інституту Ольга Шаріна.
Конверт із завданнями конкурсу був відкритий одразу перед початком роботи при свідках, як цього вимагають умови конкурсу. Учасники мали 4 години на виконання завдань.
За результатами проведеної роботи переможцями конкурсу стали:
«Гуманітарний профіль»: 1 місце – Наталія Смьордова (студентка 2 курсу філологічного факультету Запорізького національного університету); 2 місце – Вікторія Назаренко (студентка 6 курсу філологічного факультету Бердянського державного педагогічного інституту); 3 місце – Аніта Грицаненко (студентка 1 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» Таврійського державного агротехнічного університету).
«Технічний профіль»: 1 місце – Оксана Зайцева (студентка 1 курсу напряму підготовки «Екологія та охорона навколишнього середовища» Таврійського державного агротехнічного університету); 2 місце – Анастасія Микитенко; 3 місце – Яна Лагуна (студентка 2 курсу філологічного факультету Інституту психолого-педагогічної освіти і мистецтв, м. Бердянськ).

Ксенія Назаренко