Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ в м. Мелітополі провели тренінг із самореалізації

13.12.2013 14:00 Економіко-гуманітарний факультету тренінг

12 грудня на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі відбувся тренінг «Геніальність». Захід проводив бізнес-тренер, випускник ЗНУ Даніїл Пищалкін.

Даніїл підготував тренінг для студентів свого рідного навчального закладу, який він закінчив у 2012 році за напрямом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Зараз він працює у Москві бізнес-тренером, співпрацюючи як із представниками корпоративного сегменту (тренінги з продажу, ефективності співробітників, мотивації), так і з фізичними особами (заняття з розкриття талантів, особистісного росту), також Даніїл проводить тренінги для самореалізації особистості.
Захід для студентів Економіко-гуманітарного факультету тривав 7 годин. Окрім представників ЗНУ, на ньому були присутні студенти всіх мелітопольських ВНЗ. Під час тренінгу його учасники розглянули питання, пов’язані з талантом і геніальністю. Вони намагалися дати відповіді на такі запитання: що таке геніальність і хто такі генії? У результаті тренінгу студенти мали дати чітку відповідь на запитання: які власне мої внутрішні цілі та які цілі мені нав'язує соціум?
Також під час заходу вони дізналися, як змінити свої життєві сценарії вбік ефективного способу життя, як дивитися на нього з точки зору особистих цілей, і навіть розглянули таке непросте питання, як пошук життєвого сенсу. Також їм повідомили цікаві міфи та факти про життя видатних особистостей минулого й сучасності.
Тренінг відбувся у теплій та невимушеній обстановці й викликав щирий захват у студентів.