Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Безмежний простір професійної реалізації для випускників з обмеженими можливостями факультету СПП

17.12.2013 13:35 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП

Факультет соціальної педагогіки та психології на чолі з деканом Ольгою Пономаренко плідно співпрацює, пишається та всебічно підтримує своїх випускників, чимало з яких досягнули значних вершин у професійному та громадському житті.

Так, Дмитро Губарєв – у минулому випускник 2012 року за спеціальністю «Психологія», а нині – фахівець і колега свої наставників, узяв участь у щорічному конкурсі «Між нами, психологами», який проводила Всеукраїнська газета для психологів, учителів, соціальних педагогів «Психолог» (м. Київ) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
У передмові до публікації творів Дмитра Губарєва йдеться: «На щорічний конкурс «Між нами, психологами» до редакції нашої газети надходить багато матеріалів різних жанрів. Особливо нам сподобалися твори психолога із Запоріжжя, інваліда з дитинства, прикованого до візка».
Дмитро Губарєв зацікавив редакцію газети цікавими казками – «Смартфон Нокієвич» і «Кумедний бутерброд», - які повинні наштовхнути на роздуми кожного читача. Особливо приємно, що талант автора знайшов своє втілення саме у професійній діяльності. Адже казкотерапія є одним із методів практичної психології. Завдяки казці можливим є не лише засвоєння певних соціальних цінностей, а й надання психологічної допомоги та психокорекція психологічних станів людини.