Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнився унікальними виданнями

Фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнився унікальними виданнями

18.12.2013 11:51 Наукова бібліотека ЗНУ

Український поет, літературний критик та громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко спільно з видавництвом Соломії Павличко «Основи» (Київ) подарували Науковій бібліотеці Запорізького національного університету 10 томів видання «Україна. Антологія пам’яток державотворення X-XX століть».

Книги було видано за сприяння Благодійної організації «Інститут стратегічних оцінок» при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна». Вони містять матеріали та документи, що висвітлюють різні історичні події X-XX ст., а також літературні твори письменників цих періодів. Автором ідеї створення цих видань став саме Дмитро Павличко.
Подаровані видання стануть у нагоді студентам ЗНУ при написанні курсових та дипломних робіт.
Протягом 2013 навчального року фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнився 20 тис. виданнями, отриманими у дар від вищих навчальних закладів, видавництв тощо. У свою чергу, наша бібліотека відправила близько 150 видань до сімнадцяти вищих навчальних закладів України у якості подарунків до Дня Святого Миколая. Такі партнерські відносини з різними університетами та видавництвами стали вже гарною традицією для нашого вишу.
Варто зазначити, що наразі у 137 аудиторії 2 навчального корпусу ЗНУ триває виставка Наукової бібліотеки на тему «Традиції українського народу», присвячена новорічним та різдвяним святам.

Олена Ярошенко