Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології відзначив своє 22-річчя

Факультет соціальної педагогіки та психології відзначив своє 22-річчя

19.12.2013 10:40 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП свято

18 грудня факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відсвяткував свій 22 день народження. Талановиті студенти факультету СПП підготували урочисту концертну програму, присвячену цій події. Ведучими свята виступили студенти 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Людмила Усенко і Тарас Аврамець.

Святковий захід відкрив перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він привітав іменинників, а також вручив подяки від імені ректора ЗНУ та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради викладачам кафедри акторської майстерності: доктору педагогічних наук, професору Галині Локарєвій, Заслуженій артистці України Надії Стадніченко та Лауреату міжнародних конкурсів Миколаю Квєткову.
Зі словами привітань до присутніх звернулася декан факультету СПП Ольга Пономаренко. Вона побажала подальшого розвитку та процвітання факультету, розумних і талановитих студентів, а також творчої наснаги та успіхів. Окрім того, Ольга Вікторівна разом із головою студентської ради факультету Катериною Зайченко вручила пам’ятні подарунки учасникам конкурсу тортів, який проходив на факультеті СПП 17 грудня.
Під час концерту відбулося посвячення першокурсників у студенти факультету СПП, яке за традицією проходить саме в день народження факультету. Ветеран факультету, доктор педагогічних наук, професор Микола Приходько привітав першокурсників із урочистим посвяченням і побажав їм цікавих студентських років, нових друзів, ґрунтовних професійних знань та вмінь.
А святковий настрій присутнім створили яскраві хореографічні постановки та вокальні виступи студентів факультету СПП Аліни Мудрагелі, Дмитра Єременка, Дар’ї Деркач, Дмитра Бабчука, Євгена Славінського, Анастасії Суслової, Тетяни Самохвалової, Ярослави Перегинець, Олесі Горбачової, Аліси Лаврової, та інших. Однак, найбільше захоплення у гостей свята викликав виступ студентки 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво», повітряної гімнастки Марії Лось, яка до того ж виявилася чудовим лялькарем.
Також присутні на заході не залишились байдужими до виконання студентами 3-4 курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» сцени з оперети угорського композитора Імре Кальмана «Королева Чардашу» (концертмейстер – Юрій Крюков).

Олена Ярошенко