Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології вітає Русудан Махачашвілі із захистом докторської дисертації!

19.12.2013 11:12 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

13 грудня спеціалізована вчена рада Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова своїм одностайним рішенням присудила науковий ступінь доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 «Германські мови» професору кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Русудан Махачашвілі.

Завдяки вдалому захисту Русудан Кирилевни в Україні з’явився один із наймолодших докторів наук зі спеціальності 10.02.04 «Германські мови»!
Факультет іноземної філології щиро вітає Русудан Кирилевну зі здобуттям наукового ступеня доктора філологічних наук та бажає їй творчого натхнення та зльотів, злагоди та гармонії, тепла та взаєморозуміння у родині, радості та щастя! Нехай все задумане здійсниться!

Факультет іноземної філології