Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ЗНУ стартував Обласний тур Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

19.12.2013 13:32 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет конкурс

19 грудня на філологічному факультеті відбулося урочисте відкриття Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Загалом участь у заході взяли 10 студентів із міста Запоріжжя та області.

На початку заходу із привітальними словами до учасників конкурсу звернулися перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан філологічного факультету Тамара Хом’як та к.ф.н., доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Галина Корицька. Вони побажали студентам успіхів та перемог, а також поздоровили їх з Днем Святого Миколая.
Конверт із завданнями відкрили при свідках самі учасники конкурсу, а вже члени журі роздали їх студентам.
Оцінювати виконані роботи буде журі, до складу якого увійшли: к.ф.н., професор, декан філологічного факультету Тамара Хом’як (голова журі), к.ф.н., доцент кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Вікторія Ліпич (заступник голови журі), методист КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Віктор Корицький (секретар журі), к.ф.н., доцент, завідувач кафедри української мови ЗНУ Любов Стовбур, к.ф.н., доцент кафедри української мови Лариса Бойко та к.ф.н., доцент кафедри української мови Мелітопольського педагогічного університету імені Б. Хмельницького.
Конкурс передбачає роботу за 2 напрямками: «Філологічний» (3 учасники) та «Нефілологічний» (7 учасників). На виконання завдань конкурсанти матимуть 4 години. Результати будуть відомі вже завтра.

Ксенія Назаренко