Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відбулося відкриття літературного клубу

На факультеті іноземної філології відбулося відкриття літературного клубу

20.12.2013 09:56 Все Факультети Іноземної філології ФІФ

19 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету був проведений літературний вечір. Це було перше зібрання студентів-учасників літературного клубу факультету.

У різдвяній атмосфері студенти читали авторські вірші, а також твори відомих поетів.
Окрім того, учасники клубу Наталія Давиденко, Тетяна Фанагей, Тетяна Котова та Андрій Гавриленко продекламували власні поезії, а Михайло Бочкарьов виконав вірш Сергія Єсеніна у супроводі гітари.
Варто зазначити, що подібні зібрання любителів поезії будуть відбуватися на факультеті кожного місяця. Тож кожен охочий зможе взяти у них участь.

Наталія Давиденко