Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося відкриття університетської ялинки

У ЗНУ відбулося відкриття університетської ялинки

20.12.2013 10:45 Відділ з виховної роботи Центр культурно-масової роботи адміністративно-господарська частина свято

19 грудня, у день Святого Миколая, у Запорізькому національному відбулося урочисте відкриття університетської ялинки. Захід організували представники Центру культурно-масової роботи та адміністративно-господарської частини за підтримки ректорату нашого вишу. Вони подбали про те, аби перетворити відкриття на справжнє незабутнє шоу, яке б забезпечило новорічний настрій викладачам і студентам ЗНУ на всі зимові свята.

Учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи виконали популярні новорічні пісні, а хор із 40 співаків заспівав колядку. Дівчата і хлопці в костюмах сніжинок узяли участь у хореографічній композиції, ролери та хлопці на ходулях вітали присутніх зі святом. І все це транслювалося на великий екран, аби глядачі могли як слід роздивитися дійство у всіх деталях.
Кульмінацією свята стало прибуття Діда Мороза та Снігуроньки, які приїхали на свято на лімузині. Вони запросили на сцену представників ректорату.
Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав усіх присутніх із початком зимових свят, побажав їм натхнення, віри у майбутнє та прагнення досягти найкращих результатів. Також Микола Олександрович запевнив, що у свою чергу керівництво вишу зробить усе, аби університет став другою домівкою для студентів, а роки навчання у ЗНУ стали насиченими та незабутніми.
Ще одним сюрпризом для всіх присутніх на заході стала незвичайна ялинка, прикрашена не іграшками, а 14 листами – від усіх факультетів та Економіко-правничого коледжу – із жартівливими завданнями для керівництва ЗНУ, викладачів і співробітників структурних підрозділів. Микола Фролов, витягши завдання, продекламував новорічний вірш, який глядачі зустріли бурхливими оплесками.
Після того, як пролунав запис новорічного дзвону курантів та велика ялинка біля спорткомплексу засяяла вогнями, спалахнули феєрверки. Потім продовжилося виконання новорічних завдань: присутні на заході викладачі взяли участь у хороводі навколо ялинки та виконали відому пісню «У лісі народилася ялиночка», голову студентської ради ЗНУ Антона Осадчука попрохали виконати святковий вірш тощо.
Усі глядачі зійшлися на думці, що це був незвичайний захід, який поклав вдалий початок святкуванню прийдешніх свят - Нового року та Різдва Христового.

Таміла Тарасенко