Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ у м. Мелітополі відбувся конкурс «Новорічна листівка»

25.12.2013 10:47 Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ в м Мелітополі конкурс

24 грудня на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету в м. Мелітополі за сприянням кафедри дизайну та мистецтв відбувся конкурс «Новорічна листівка».

Його організатори ставили собі за мету відродити традиції виготовлення якісних та оригінальних новорічних листівок.
У заході взяли участь студенти напрямів підготовки «Дизайн» та «Інформатика», а також – співробітники факультету. Учасникам конкурсу повідомили про вимоги до оформлення листівок, одна з яких - обов’язкове використання символіки університету. На конкурсі було представлено більше 25 листівок, виконаних у різних стилях та техніках.
За результатами конкурсу 1 місце посіла фахівець підготовчого відділення Юлія Парасюк; на 2 місці – студентка 2 курсу напряму підготовки «Дизайн» Анна Назарова; а 3 місце здобула її однокурсниця Олена Щербакова.
Усіх учасників конкурсу нагородили дипломами та пам’ятними подарунками.