Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери ФСУ привітали вихованців Василівської школи-інтернату з новорічними святами

25.12.2013 10:53 Все Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління

24 грудня волонтери сектору «Студентське серце» факультету соціології та управління ЗНУ відвідали Василівську спеціалізовану школу-інтернат для дітей з недоліками розумового розвитку. Захід був присвячений Новорічним святам, тому студенти підготували для дітей веселі ігри, розваги та перегляд повчального мультфільму.

Діти залюбки брали участь у всіх конкурсах, які підготували для них волонтери. Не могли студенти залишити маленьких вихованців закладу без новорічних подарунків. Адже вони заздалегідь готувалися до свого візиту: провели благодійну акцію, під час якої зібрали для дітей іграшки, сувеніри та канцелярські набори.
Безумовно, це була не остання зустріч студентів-волонтерів із вихованцями Василівської школи-інтернату. Тому студенти залишили школярам домашнє завдання, яке діти пообіцяли виконати, а волонтери - перевірити. Співробітники, адміністрація та вихованці закладу гостинно приймали студенів ФСУ, а також виказали сподівання на майбутню зустріч.
Варто зазначити, що цей візит став заключним етапом проекту «Школи волонтера», що проводився на факультеті соціології та управління. Тож учасники проекту завдяки своїй участі в організації та проведенні заходу мали можливість на практиці реалізувати отримані під час занять теоретичні знання. Вітаємо нових членів дружної і великої родини волонтерів сектору «Студентське серце» факультету соціології та управління!

Валерія Овчарова,
Анна Аранжій