Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічне диво – на економічному факультеті ЗНУ

Новорічне диво – на економічному факультеті ЗНУ

25.12.2013 12:38 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято

25 грудня на економічному факультеті відбулося святкування прийдешніх новорічних свят. Організатори заходу – студенти економічного факультету за сприяння деканату.

У святково вбраній залі зібралися на захід студентство та викладачі не лише економічного факультету, а й представники інших факультетів Запорізького національного університету.
Ведучими свята виступили Михайло Власов та Ірина Коваленко. Режисером та постановником, а за сумісництвом і дійовою особою, став Владислав Стащук. Цього разу студенти влаштували для глядачів приємну несподіванку – до них завітали аж два Діди Морози – справжній (Олександр Майданний) та актор Дід Мороз (Олексій Гуденко). Роль Снігуроньки виконала Валерія Носенко.
Декан економічного факультету д.е.н., проф. Алла Череп, вітаючи присутніх, зазначила: «Дуже приємно опинитися в казці, адже Новий Рік – це свято не лише для студентів, а й для викладачів та усього університету в цілому!» Також Алла Василівна привітала всіх зі святами від імені ректорату та побажала здійснення найзаповітніших бажань.
Свої вокальні номери подарували глядачам студентки економічного факультету Аліна Сур, Вікторія Маренкова та Євгенія Зубко, а Карина Троян виконала хореографічну постановку. Також для студентів приготували веселі конкурси – поїдання мандаринів на швидкість, оформлення святкових подарунків та ін. Допомагали у проведенні свята казкові ельфи Данило Селезньов та Анастасія Захряпа.
Присутні із захватом зустрічали кожен новий номер чи конкурс та дякували виступаючим гучними оплесками.
Наприкінці свята усі разом виконали пісню «З Новим Роком» та запалили бенгальські вогники.

Ксенія Назаренко