Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декана економічного факультету Аллу Череп нагороджено відзнаками державного рівня

25.12.2013 14:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет нагороди

У грудні цього року декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп отримала дві нагороди державного рівня – диплом Академії наук вищої освіти України, а також грамоту «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» та медаль «Флагман освіти і науки України 2013» як лауреат проекту Міністерства освіти і науки України «Флагман освіти і науки України 2013».

Першу нагороду - Диплом Академії наук вищої освіти України – Алла Василівна отримала за працю «Інтеграція освіти, науки та бізнесу» за номінацією «Монографії», де журі присудило їй другу премію. Як відзначає сама Алла Василівна, робота є результатом колективної праці, адже видана за результатами засідання II Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки та бізнесу», який відбувся на факультеті 20 вересня. Також Алла Череп зазначила, що на сьогодні для України дане видання є досить актуальним, адже воно є спробою об’єднання таких галузей, як освіта, наука та бізнес для співпраці та подальшої реалізації спільних ідей та проектів.
Сьогодні пріоритетним напрямком роботи економічного факультету є сприяння переходу економіки України від другого типу до третього, коли відбувається ефективне використання факторів виробництва. Тому підготовка студентів здійснюється з урахуванням усіх інновацій у виробництві. У найближчих планах економічного факультету підписання договору про співпрацю із Міжнародним інноваційно-інформаційним кластером (учаcниками якого вже є 17 провідних вишів інших країн світу), що дасть змогу створювати інноваційний продукт та реалізовувати його на території Польщі та України, здійснювати трансфер технологій.
Також економічний факультет нашого вишу співпрацює із представниками дрібного, середнього та великого бізнесу та державними підприємствами. Так, наприклад, представники Фонду регіонального розвитку підприємництва у Запорізькій області звернулися до науковців економічного факультету з метою виконання наукових досліджень з питань доцільності розвитку агротуризму у Запорізькій області.
Другу нагороду - грамоту «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» та медаль «Флагман освіти і науки України 2013» Алла Василівна отримала як лауреат проекту Міністерства освіти і науки України «Флагман освіти і науки України 2013». Організаторами проекту виступило Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Український видавничий центр «Галактика – С». Лауреатами даного проекту стали близько 300 науковців - кращих представників галузі. Також Алла Василівна отримала видання під такою ж назвою, де зібрані досвід та напрацювання кожного з лауреатів проекту.
Вітаємо Аллу Василівну з нагородами та бажаємо їй майбутніх наукових звершень.

Ксенія Назаренко