Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо ректора Запорізького національного університету Миколу Олександровича Фролова з Днем народження!

09.01.2014 08:32

Професорсько-викладацький склад, студенти та співробітники Запорізького національного університету від щирого серця вітають ректора ЗНУ Миколу Олександровича Фролова з ювілейним Днем народження!

Ваш багаторічний досвід управлінської діяльності, організаторський талант, широкий кругозір, старанність і відданість справі сприяють процвітанню та розвитку Запорізького національного університету. Притаманні Вам працелюбність та енергійність є для нас прикладом активної життєвої позиції та відданості обраній справі.
Тож нехай Ваше завзяття та натхнення й надалі сприяють реалізації важливих наукових проектів і програм, відкриттю нових напрямів підготовки, налагодженню творчих зв'язків із провідними науковими й освітніми закладами України та зарубіжжя, зміцненню потенціалу Запорізького національного університету.
Колектив ЗНУ від щирого серця бажає Вам, шановний Миколо Олександровичу, міцного здоров’я, щастя, життєвої енергії, гармонії та успіхів у Вашій багатогранній діяльності, підтримки колег, друзів і рідних.
Нехай Вас доля щедро обдаровує земними благами та збереже міцне здоров’я, дарує людське щастя, довголіття, удачу та наснагу в усіх починаннях. Нехай те добро, яке Ви приносите людям, повернеться до Вас сторицею, людська шана буде подякою за чуйність, уміння розуміти ближнього і дарувати надію.
Нехай Різдвяне небо дарує свої щедроти і ласку Вам, Вашій родині та колективу Запорізького національного університету.