Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання знань 2014 року

13.01.2014 15:54 ЗНО Приймальна комісія

8 січня в Запорізькому національному університеті розпочав свою роботу Консультативно-інформаційний пункт реєстрації на основні сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація для участі в ЗНО триватиме з 3 січня по 5 березня, а зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня.

Станом на 13 січня до консультаційного пункту ЗНУ вже звернулось понад 50 абітурієнтів, щоб отримати докладну інформацію про умови проходження тестування із ЗНО та допомогу в правильному оформленні заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році.
За словами завідувача підготовчого відділення, доцента Ірини Бакаленко, багато абітурієнтів, що вже завітали до консультативного пункту ЗНУ, мали неналежно оформлені документи, необхідні для реєстрації, а також заяву-реєстраційну картку особи. Вона наголосила на тому, аби цьогорічні випускники були більш уважними при їх оформленні та, у разі потреби, звертались за допомогою до спеціалістів консультаційного-інформаційного пункту ЗНУ. Також Ірина Миколаївна наголосила на тому, аби старшокласники не відкладали реєстрацію на останні дні. Це може зумовити додаткові проблеми як для абітурієнтів, так і для працівників регіональних центрів.
У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься із таких предметів: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської). Воно триватиме протягом 3-27 червня. Загальна кількість предметів, обраних абітурієнтами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
Необхідно зауважити, що участь у ЗНО-2014 року зможуть взяти лише зареєстровані учасники. Для реєстрації абітурієнт повинен мати при собі довідку про те, що він є учнем певного навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти, дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 см та копію паспорту чи свідоцтва про народження (або будь-який інший паспортний документ).
У разі необхідності треба отримати висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові, а також копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці).
Сформувати заяву-реєстраційну картку абітурієнт може як самостійно, так і скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти ЗНО в 2014 році, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти або, звернувшись за допомогою до працівника консультативного пункту реєстрації ЗНУ.
Варто нагадати, що під час оформлення заяви-реєстраційної картки особи треба стежити за тим, щоб номер, вказаний у заяві-реєстраційній картці та номер, вказаний у контрольно-інформаційному листі до неї, збігалися.
Нагадаємо, що Консультативно-інформаційний пункт реєстрації на основні сесії ЗНО знаходиться у 2 навчальному корпусі ЗНУ, аудиторії 204 та 209. Режим роботи: понеділок-п'ятниця - з 9:00 до 18:30, вихідні – субота та неділя.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном 228-75-30 або 228-76-01.