Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У докторантурі ЗНУ відкрито дві нові спеціальності

У докторантурі ЗНУ відкрито дві нові спеціальності

21.01.2014 09:49 Відділ аспірантури та докторантури наука

Згідно з рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 17 січня поточного року в Запорізькому національному університеті дозволено готувати науково-педагогічних працівників найвищої кваліфікації за двома новими для нашого вишу спеціальностями: 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами» і 23.00.02 – «Політичні інститути і процеси».

Цим рішенням МОН України підтвердило те, що воно задоволене високим рівнем наукового та кадрового забезпечення нашого університету.
За словами керівника відділу аспірантури і докторантури ЗНУ, професора Геннадія Васильчука, на сьогодні в нашому університеті вже діють 47 спеціальностей в аспірантурі та 17 - у докторантурі. На думку Геннадія Миколайовича, особливо треба відзначити цілеспрямовану роботу наших професорів Алли Череп й Олени Кіндратець, чиє наукове керівництво і буде запорукою успіхів у підготовці нових докторів наук із щойно створених наукових напрямків в докторантурі ЗНУ.