Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває спартакіада серед викладачів та співробітників університету

У ЗНУ триває спартакіада серед викладачів та співробітників університету

29.01.2014 13:44 Спортивно-оздоровчий комплекс

29 січня в Запорізькому національному в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання з настільного тенісу. Організатором заходу виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

Суддями другого дня спартакіади виступили заступник директора СОК Олександр Петренко (головний суддя) та керівник секції настільного тенісу ЗНУ Микола Щиковський (суддя).
Із вітальним словом до присутніх звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас. Він подякував учасникам змагань за виявлений інтерес до спортивних заходів університету, побажав їм міцного здоров’я та успіхів. Також Михайло Іванович зазначив, що в нашому університеті при підтримці ректора ЗНУ Миколи Фролова приділяється значна увага популяризації здорового способу життя та розвитку спорту.
У спортивному заході взяли участь 16 викладачів та співробітників нашого вишу.
Команди були поділено на чоловічі та жіночі.
За результатами змагань переможцями серед жінок стали:
1 місце – Лія Гальченко (викладач кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання);
2 місце – Ірина Ткаченко (доцент кафедри математичного аналізу математичного факультету);
3 місце – Наталія Овечко (начальник Загального відділу ЗНУ).
Серед чоловіків:
1 місце – Валерій Домніч (завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету);
2 місце – Ігор Липкевич (доцент кафедри загального і слов’янського мовознавства філологічного факультету);
3 місце – Євген Пінчук (електромонтер 4 навчального корпусу ЗНУ).
Директор СОК ЗНУ Михайло Протас привітав переможців змагань та вручив їм грамоти і медалі, а голова профспілкового комітету ЗНУ Борис Павловський – цінні подарунки.
Нагадаємо, що завтра серед викладачів та співробітників університету відбудуться змагання з міні-футболу (ігровий зал Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, початок о 10.00).

Олена Ярошенко