Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міні-футбол – 3 вид спорту у змаганнях серед викладачів та співробітників університету

30.01.2014 14:55 СОК спорт

30 січня відбулися змагання з міні футболу в рамках університетської спартакіади серед викладачів та співробітників. Участь у спортивному заході взяли 4 команди.

Перед початком ігор до учасників звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас. Він доповів про підсумки проведених спортивних змагань – з шашок та настільного тенісу – та побажав учасникам спартакіади здоров’я, спортивного довголіття, а найсильнішим - перемоги.
Суддями матчу з міні-футболу виступили студенти 4 курсу факультету фізичного виховання Богдан Бобровицький та Андрій Мотуз, які стежили за дотриманням правил гри.
У першому «двобої» зійшлися команди адміністрації ЗНУ та факультету соціології та управління, де з рахунком 4:2 перемогу отримала перша команда. У другій грі зустрілися команди факультету фізичного виховання та збірна команда викладачів (із різних факультетів), де перемогу здобула перша команда з рахунком 8:4.
Так, у півфіналі зустрілися команди факультету соціології та управління та збірна команда викладачів. Із рахунком 14:4 перемогла команда факультету соціології та управління, яка й посіла 3 місце в турнірній таблиці, збірна команда викладачів відповідно посіла 4 місце.
У фіналі помірятися вправністю та майстерністю зійшлися команди факультету фізичного виховання та адміністрації ЗНУ. Із результатом 11:4 перемогла команда адміністрації ЗНУ, відповідно команда факультету фізичного виховання посіла 2 місце. У фінальному матчі свої переможні голи забили: капітан команди Запорізького національного університету з баскетболу Олександр Горбуля (4 м’ячі), завідувач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля (3 м’ячі), голова Студентської ради ЗНУ Антон Осадчук (2 м’ячі), проректор з АГР Сергій Кушнір (1 м’яч) та керівник завідувач відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук (1 м’яч). Також відзначилися під час гри представники команди фізичного виховання – Павло Шалфєєв (2 м’ячі), Павло Піптюх (1 м’яч) та Ілля Донченко (1 м’яч).
Тож, 1 місце посіла команда адміністрації ЗНУ, а 2 – факультету фізичного виховання. Кожен учасник змагань отримав цінний подарунок від профспілкового комітету ЗНУ, а переможці – медалі та грамоти.
Тренер збірної ЗНУ, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арістенко зазначив, що рівень підготовки викладачів та співробітників нашого вишу росте з кожним роком, як і інтерес до міні-футболу, традиції якого у ЗНУ підтримуються і вдосконалюються. Цього року змагання відбулися на досить високому рівні та зібрали велику кількість охочих як пограти у цю гру, так і повболівати за спортсменів.

Ксенія Назаренко