Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи отримали молодші спеціалісти з «Туристичного обслуговування» та «Організації виробництва»

03.02.2014 12:59 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж випуск

В останній день січня відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів двох спеціальностей Економіко-правничого коледжу ЗНУ - «Туристичного обслуговування» та «Організації виробництва». Дипломи отримали 47 молодих фахівців, із них чотири - з відзнакою.

На святковий вечір зібралися керівники ЗНУ та ЕПК – перший проректор Олександр Бондар, директор коледжу Олена Грибанова, її заступники Олена Артеменко та Інна Кирилова, а також куратори груп Лариса Недавня та Євгенія Ємельяненко, випускники, їх батьки, та викладачі.
На початку заходу директор коледжу Олена Грибанова висловила щирі слова вдячності на адресу керівництва нашого вишу, яке за весь час існування коледжу надає всебічну підтримку його викладачам і студентам. З цього приводу Олександр Бондар зауважив: «Економіко-правничий коледж завжди знаходився під пильною увагою ректорату. Буквально за кілька років цей підрозділ переріс у потужну самостійну структуру, яка завоювала довіру як серед школярів, так і серед їхніх батьків». Він також подякував усьому викладацько-педагогічному колективу ЕПК за їх самовіддану працю та побажав випускникам, аби вони зростали як особистості, як фахівці та громадяни. Олександр Бондар також вручив дипломи з відзнакою, медалі та грамоти випускникам спеціальності «Організація виробництва».
Вітаючи присутніх, директор ЕПК Олена Грибанова наголосила, що цьогорічні випускники під час державних іспитів показали високий рівень знань. Також вона подякувала молоді за їх працьовитість та наполегливість. Проте окрім знань та фахового зростання, вона побажала випускникам назавжди зберегти свою людяність. Щирі слова прозвучали також на адресу викладачів та батьків, які увесь час підтримували своїх дітей та вихованців на шляху до знань.
Від імені батьків виступили Ольга Бобкова та Ліана Зубатенко, які дякували викладачам, керівництву ЗНУ та Економіко-правничого коледжу за їх щире піклування та ґрунтовні знання, які отримали їхні діти в стінах вишу.
Дипломи молодших спеціалістів та грамоти за досягнення у навчанні, науковій, культурній та громадській діяльності вручив випускникам спеціальності «Туристичне обслуговування» завідувач відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук. Випускники спеціальності «Організація виробництва» отримали свої дипломи з рук завідувача кафедри бізнесу, адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ЗНУ Даміра Бікулова.
У свою чергу, Діана Путік та Валерія Зубатенко від імені усіх випускників висловили вдячність керівникам вишу, своїм викладачам та батькам за титанічну працю та зусилля, які ті докладали, аби молоді фахівці отримали гідну освіту і путівку в доросле життя. Наостанок випускники вручили букети квітів усім викладачам.
Вокальний та танцювальний номери, підготовлені учасниками творчої студії Центру культурно-масової роботи та самими випускниками коледжу, довершили святковий вечір. Щирі побажання, спільне фото на пам’ять і спалахи феєрверку надовго залишаться у пам’яті присутніх на випускному вечорі ЕПК. Варто зазначити, що велика кількість випускників коледжу вже мають намір продовжити свою освіту у стінах ЗНУ.

Олена Хлистун