Запорізького національного університету

Навчання в м.Лілль (Франція)

25.12.2016 10:00:00 ... 2019-01-01 00:00:00

Інститут Groupe ISA м.Лілль (Франція), інженерна школа, член Fésia (www.fesia.org), пропонує навчання рівня Лісанс, Інженер і Магістр в наступних галузях :

- Сільське господарство та його розвиток

- Менеджмент і технології в Продовольчій промисловості

- Економіка, управління і маркетинг в агроіндустрії

- Навколишнє середовище і пейзаж

Наші програми викладаються звичайно французькою, але ми також пропонуємо міжнародні Магістерські програми англійською мовою навчання :

- Навколишнє середовище та менеджмент забруднених територій і грунтів

Менеджмент і продовольча технологія (якість, безпека, процес і продовольча лінія (process et supply chain)

Крім цього, група ISA проводить набір на навчання і формує безкоштовно за підтримки французьких підприємств, що знаходяться в Україні, молодих українських студентів в рамках річної програми (Спеціалізований магістр) типу « Executive program».

Навчання повністю фінансується підприємством, яке пропонує контракт на роботу молодому випускнику.

Більше інформації ви можете знайти на нашому сайті www.isa-lille.com