Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ відбулося засідання дискусійного клубу за участю волонтера з Франції

27.02.2014 12:56 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

27 лютого на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбулося чергове засідання дискусійного клубу під керівництвом волонтера із Франції Жан-Люка Іссле, організатором якого виступили представники кафедри романської філології та перекладу.

У заході взяли участь студенти 2-5 курсів спеціальностей «Французька мова та література», «Переклад (французька мова)» і «Англійська мова та література».
Подібні засідання дискусійного клубу проходять на факультеті іноземної філології кожного тижня. Студенти обговорюють різні важливі та цікаві теми, такі як традиції, культура та історія Франції, проблеми сучасної молоді, реалії життя французів, виключно французькою мовою.
Варто зазначити, що Жан-Люк Іссле вже втретє приїздить до нашого університету. Цього разу він працюватиме зі студентами факультету іноземної філології до травня місяця.
Студенти факультету у захваті від можливості спілкування з французьким волонтером, адже це чудова можливість перевірити рівень своїх знань та правильність французької вимови.

Олена Ярошенко