Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Результати І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт підбили на економічному факультеті

27.02.2014 13:44 Все Факультети Економічний Економічний факультет Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

27 лютого на базі економічного факультету Запорізького національного університету відбулася щорічна студентська науково-практична конференція «Актуальні питання обліку, аналізу та аудиту» за результатами І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит». Організаторами заходу виступили представники кафедри обліку та аудиту за підтримки деканату факультету, модератор заходу - д.е.н., професор кафедри обліку й аудиту Неля Проскуріна.

На початку засідання із привітаннями до присутніх звернулася декан економічного факультету, професор Алла Череп. Алла Василівна зазначила: «Дуже приємно, що існують подібні конкурси і наші студенти перемагають не лише у перших турах, а й у других – на всеукраїнському рівні». Також Алла Василівна побажала студентам бути активними та брати участь у всіх заходах, які відбуваються на економічному факультеті, а представникам професорсько-викладацького складу подякувала за підготовку висококваліфікованих молодих фахівців і науковців.
Перед початком роботи конференції завідувач кафедри обліку та аудиту Надія Шмиголь привітала учасників, побажала успішного захисту їхніх робіт і запросила юних науковців до роботи.
Свої наукові розробки та відеопрезентації представили студентки-переможниці І туру та деякі переможці в окремих номінаціях. Захист робіт відбувся на високому рівні та не викликав у присутніх жодних зауважень.
За результатами проведеної роботи призові місця отримали три студентки, які представлятимуть ЗНУ на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт: Олександра Сінєкаєва («Особливості обліку фінансових результатів та шляхи його удосконалення», науковий керівник – доц., к.е.н. Олена Рибалко), Майя Яненко («Аналіз фінансових результатів у системі управління фінансовим підприємством», науковий керівник – доц., к.е.н. Ірина Пушкарь) та Анна Битківська («Аудит дотримання принципу безперервності (на прикладі ПАТ "Азмол")», науковий керівник – д.е.н., проф. Неля Проскуріна). Декан економічного факультету Алла Череп нагородила грамотами переможців І туру конкурсу, а також інших призерів у різних номінаціях.Так, грамотами відзначили: Анастасію Миронову й Аліну Педорець «за креативний підхід до вирішення наукової проблеми»; Олександру Гречку «за визначення глобальних проблем в економіці України»; Ганну Лисицю та Марину Шешіну «за дослідницькі внески у розвиток Запорізького регіону»; Марину Недзюк, Альбіну Сабурову й Оксану Пазинич «за актуальність теми наукового дослідження»; Юлію Зизу й Ольгу Штепу «за якісний підхід до вирішення наукових питань». А Юлія Слугіна була відзначена грамотою в номінації «Фахівець своєї справи».
Наприкінці роботи конференції відповідальна за наукову роботу зі студентами економічного факультету, а також ініціатор проведення заходу Ольга Радєва побажала усім найголовнішого – отримувати задоволення від виконаної роботи. А модератор Неля Проскуріна подякувала усім присутнім викладачам за підтримку учасників, а магістрантам кафедри обліку та аудиту – за допомогу в підготовці засідання.

Ксенія Назаренко