Новини пресслужби ЗНУ / Новини / “Природа-людина-виробництво-екологія”

“Природа-людина-виробництво-екологія”

09.02.2004 00:00

3-5 лютого у м. Київ проходив Всеукраїнський тиждень юних раціоналізаторів та винахідників “Природа-людина-виробництво-екологія”. Запорізький державний університет представляли четверо учасників: Андрєєв А.М. і П’янкова О.В. від фізичного факультету та Муленко М.А. і Солодовнікова А.М. від біологічного.
Робота аспіранта ЗДУ Андрія Миколайовича Андрєєва на тему “Індукторний генератор та вітровий двигун для вітроенергетичної установки” (науковий керівник – Мінаєв Юрій Павлович) була відзначена за високий науковий рівень і визнана найкращою в секції “Фізика”. Автор був нагороджений почесною грамотою і нагрудним знаком Державного департаменту інтелектуальної власності “Творець” (наказ №11 від 05.02.04).

Ірина Огнєва