Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майстер-клас від начальника управління фінансової дирекції ВАТ «Запоріжсталь» Олега Стьопкіна для студентів економічного факультету

28.02.2014 14:13 Все Факультети Економічний Економічний факультет майстер-клас

28 лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся майстер клас для студентів від заслуженого економіста України, начальника управління фінансової дирекції ВАТ «Запоріжсталь» Олега Стьопкіна. Захід зібрав велику кількість слухачів – не лише студентів, а й представників професорсько-викладацького складу факультету.

На початку зібрання декан економічного факультету, професор Алла Череп представила присутнім гостя та зазначила: «Дуже приємно, що між представниками економічного факультету та ВАТ «Запоріжсталь» існують такі партнерські зв’язки, які, сподіваюсь, і надалі лише міцнішатимуть». Так, Олег Стьопкін розповів присутнім про організацію роботи підрозділу, яким він керує, та усього комбінату загалом. Він окреслив коло обов’язків працівників різного рангу задля вдосконалення роботи підприємства та підвищення ефективного виробництва. На конкретних прикладах визначив роль, навів результати впровадження і використання системи планування та аналізу, яка сьогодні має широке застосування на «Запоріжсталі». Розповідь Олега Вікторовича супроводжувалася відеопрезентацією, тож усі мали змогу ознайомитися з матеріалом.
Наприкінці доповіді усі охочі мали змогу поставити запитання Олегові Стьопкіну. Декілька питань, які поставила гостю декан факультету Алла Череп, викликали серед присутніх жваву дискусію та обговорення. Також свої запитання ставили представники професорсько-викладацького складу та студенти економічного факультету. Здебільшого присутніх цікавило: авторство розробки системи планування та аналізу; інновації та нововведення підприємства; екологія – кількість викидів та заходи їх запобігання; реалізація продукції та її споживачі тощо. Особливо зацікавило присутніх обговорення питання кадрів підприємства – прийом молодих спеціалістів, система преміювання працівників, рівень якості праці та її оплати і т. д.
Наприкінці заходу Алла Череп подякувала гостеві за цікаву розповідь та запросила взяти участь у майбутніх майстер-класах.

Ксенія Назаренко