Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики та Економіко-правничого коледжу ЗНУ зустрілися з керівниками поліграфічних підприємств

03.03.2014 10:07 Все Факультети Журналістики Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж факультет журналістики

27 лютого в читальному залі філологічної літератури Наукової бібліотеки ЗНУ відбулася зустріч студентів 1-5 курсів факультету журналістики та 2 і 3 курсів Економіко-правничого коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування» із представниками поліграфічних підприємств Запоріжжя.

Захід відкрила відповідальна за практику студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування», доцент кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ Інна Горбенко.
Декан факультету журналістики Володимир Манакін представив присутнім запрошених представників провідних видавництв Запоріжжя, зокрема генерального директора Видавничого будинку «Кераміст» Дмитра Плеханова, начальника цеху післядрукарської підготовки цього ж підприємства Георгія Шабалова, директора «СПД Волкова О.В.», головного редактора газети «Клякса» і журналу «БЭМС» Ольгу Волкову, провідного спеціаліста Видавництва ЗНУ Григорія Гостєва, фахівця із додрукарської підготовки Кирила Козака.
«Ми можемо надати всі види поліграфічної продукції нашим споживачам. Запрошуємо Вас на практику, а потім на роботу до нашого видавництва», - звернувся до студентів Дмитро Володимирович.
Георгій Шабалов, відповідальний за проходження практики студентами факультету журналістики ЗНУ спеціальності «Видавнича справа та редагування», відзначив потужний потенціал майбутніх видавців і висловив сподівання, що їхня друкована продукція буде ще більш якісною і привабливою. Георгій Іванович запевнив присутніх, що книги завжди читали, читають і будуть читати, тому фахівці з видавничої галузі завжди будуть затребувані.
Ольга Волкова зазначила, що їй подобається працювати з активними, ініціативними студентами, і наголосила: «Пишіть багато, робіть багато, і ви будете успішними».
Після розповідей шановних гостей про їхні підприємства студенти поставили запитання, які їх цікавили, стосовно роботи та навчальної практики.
Директор ЕПК Олена Грибанова запропонувала продовжувати співпрацю коледжу з видавництвами задля подальшого написання курсових і дипломних робіт.
Наприкінці зустрічі Володимир Манакін подякував гостям за зустріч і висловив сподівання, що таких заходів, під час яких студенти зможуть поспілкуватися з майбутніми роботодавцями, буде більше.

Світлана Фесенко
Фото: Ірина Сігарьова