Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП взяли участь у конкурсі професійних читців ім. Лесі Українки

01.03.2014 10:43 СПП кафедра акторської майстерності

24 лютого на сцені Дніпропетровського театрально-художнього коледжу відбувся конкурс професійних читців ім. Лесі Українки. Серед учасників заходу були й студенти Запорізького національного університету.

Конкурс проводиться з метою широкої популяризації творчості Лесі Українки, а також українських поетів та письменників. Учасники повинні показати рівень своєї виконавської майстерності у читанні творів Лесі Українки та сучасної поезії і прози.
Свій рівень мали змогу показати й студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ: Артур Дунець, Олександра Неборак, Таїсія Рибалко, Аліна Тотьмяніна, Ганна Ткаченко. Призове 3 місце та право взяти участь у Всеукраїнському конкурсі професійних читців ім. Лесі Українки у вересні 2014 р. в Ялті отримала студентка 4 курсу Таїсія Рибалко!
У роботі журі конкурсу взяла участь викладач сценічної мови факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, заслужена артистка України Надія Стадніченко.