Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс читців української поезії провели на факультеті СПП

Конкурс читців української поезії провели на факультеті СПП

28.02.2014 10:48 СПП кафедра акторської майстерності конкурс

22 лютого у 8 навчальному корпусі Запорізького національного університету (БК ім. Дроб’язка) відбувся ІV обласний конкурс читців української поезії, організований кафедрою акторської майстерності ЗНУ.

Конкурс проходив у два етапи: у 1 етапі взяли участь представники гуманітарних гімназій, загальноосвітніх шкіл та шкіл мистецтв міста та області (віком від 14 років); у 2 етапі – студенти спеціальності «Театральне мистецтво», які навчаються у Запорізькому національному університеті.
Серед учнівської молоді більш високі результати показали учні освітніх закладів, де вивчається акторська майстерність. Серед студентів-акторів призові місця посіли: студентки 2 курсу Аліна Тотьмяніна, Ганна Слоковенко, Катерина Слатвинська та студентка 4 курсу Таїсія Рибалко.