Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді актори ЗНУ підготували виставу до 200-річчя Тараса Шевченка

Молоді актори ЗНУ підготували виставу до 200-річчя Тараса Шевченка

07.03.2014 10:29 Факультет соціальної педагогіки та психології Тарас Шевченко

До 200 річниці від дня народження Великого Кобзаря на факультеті соціальної педагогіки та психології 6 березня відбулася прем’єра театралізованого святкового заходу під назвою «Думи мої». У перший день показу театралізовану постановку відвідали школярі та викладачі запорізьких шкіл, а також студенти Торгового коледжу ЗНУ. Сьогодні, 7 березня, інсценізацію творів Тараса Шевченка зможуть побачити студенти Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу.

Спектакль, представлений на сцені БК ім. Дроб’язка, створений за мотивами відомих творів Тараса Шевченка – «Назар Стодоля», «Титарівна» та «Наймичка». Режисером-постановником театралізованого дійства виступив заслужений діяч мистецтв України Анатолій Галімон. На сцені грали студенти 2-5 курсів факультету СПП спеціальності «Театральне мистецтво» (художній керівник навчального театру – Крістіна Бондарева, керівники груп – заслужені артисти України - професор кафедри акторської майстерності Олександр Король та старший викладач кафедри Надія Стадніченко).
Перед початком спектаклю глядачів привітала доцент кафедри акторської майстерності Людмила Білозуб. Вона також запросила старшокласників, які у майбутньому мріють стати акторами театру та кіно, після закінчення школи вступати на факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ, аби отримати фах за спеціальністю «акторська майстерність».
Студенти СПП продемонстрували вдалу акторську гру та високий рівень підготовки. Зокрема, юним глядачам сподобалися виступи Юлії Кириянової, Олексія Блинова, Олександра Очеретенка, Людмили Усенко та Євгена Козлова. Школярі та студенти коледжу також мали змогу ще раз заглибитися у знайомі та незнайомі їм сюжети шевченківських творів, почути народні пісні, побачити українські танці та звичаї. Незважаючи на глибокий сум поезії відомого поета, через них проглядає дотепний народний гумор та невгасиме прагнення до життя.
Театралізована постановка завершилася виконанням музичного твору на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». А юні глядачі нагородили акторів-виконавців бурхливими оплесками.

Олена Хлистун