Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулось засідання секції економіки та менеджменту

26.03.2014 10:07 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Молода наука ЕПК Засідання секції економіки та менеджменту

25 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2014» відбулося робоче засідання секції філологічних наук.

На початку заходу до присутніх зі вступним словом звернулася голова секції економіки та менеджменту Людмила Чичун. Вона подякувала присутнім за активну участь у конференції і наголосила на важливості дослідження питань, що стосуються розвитку менеджменту та економіки в умовах сьогодення.
Під час засідання свої доповіді представили 14 студентів 1-3 курсів Економіко-правничого коледжу та Малої академії управління та бізнесу (МАУБ). Наукові дослідження доповідачів відзначалися актуальністю представлених тем, багато з яких викликали жваве обговорення та дискусії серед учасників засідання.
Найактуальнішими доповідями та такими, що викликали значний інтерес учасників засідання секції, стали виступи студентів Владислава Крюкова (МАУБ) «Стартапи: перспективи розвитку в Україні», Софії Якименко (ЕПК) «Інтелектуальний капітал та його роль у сучасній економіці», Ірини Тесленко «Інвестиційний клімат в Україні» та Маргарити Заікіної «Формування економічної культури молоді в сучасних умовах».
Студенти не тільки розкрили проблемні, кризові аспекти економічної галузі, але й окреслили майбутні шляхи вирішення проблем. Бурхливу дискусію викликала доповідь Олександра Короленка «Інтеграція України в сучасних умовах розвитку економіки».
Також студентами були досліджені проблеми та перспективи розвитку транснаціональних корпорацій, інтернет-банкінгу, мобільного банкінгу, факторингу на території України, їх переваги та недоліки, проблеми зайнятості та інвестування.
Наукові керівники та голова секції висловили вдячність молодим науковцям коледжу і побажали не втрачати інтересу до економічних наук.
Найкращою презентацією була визнана робота студентів Владислава Проценка та Вікторії Ляшенко «Економічні цикли та проблеми зайнятості в Україні».
За результатами проведеної роботи кращою була обрана доповідь Катерини Морозової «Проблеми та перспективи розвитку факторингу в Україні». Ця доповідь буде рекомендована до друку і до виступу на університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2014».
Крім того, було вирішено відзначити грамотами за активну участь у роботі секції таких студентів ЕПК: Вікторію Бірюкову, Христину Яготину, Маргариту Заікіну, Софію Якименко, Анастасію Депутат та Анастасію Симоненко. А дослідження студентів Ірини Тесленко «Інвестиційний клімат в Україні», Ганни Чубіч «Мотивація персоналу як засіб підвищення ефективності управління», Олександра Короленка «Інтеграція України в сучасних умовах розвитку економіки», Владислава Проценка і Вікторії Ляшенко «Економічні цикли тапроблеми зайнятості в Україні» будуть рекомендовані до публікації в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука».

Олена Переверзєва