Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент фізичного факультету Віктор Мартиненко – серед переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Енергетика»

31.03.2014 11:09 Фізичний факультет конкурс перемога

Нещодавно на базі Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Енергетика». Серед переможців цього конкурсу – молодий науковець із Запорізького національного університету Віктор Мартиненко.

Студент 3 курсу фізичного факультету Віктор Мартиненко (науковий керівник – декан фізичного факультету Андрій Андрєєв) за рішенням журі отримав не лише диплом ІІ ступеня, але й був відзначений дипломом «За оригінальну наукову ідею та її реалізацію».
Вітаємо Віктора Мартиненка, а також його наукового керівника Андрія Миколайовича з такою високою оцінкою їх наукової діяльності, а також бажаємо їм подальших звершень та перемог!

Валентина Кучерук, голова НТСА ЗНУ