Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету менеджменту провели майстер-клас для студентів Торгового коледжу ЗНУ

31.03.2014 11:30 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту Торговий коледж ЗНУ

У рамках співпраці з навчальними закладами міста 28 березня в Торговому коледжі ЗНУ відбувся майстер-клас на тему «Сучасний менеджер: вимоги та перспективи».

Зі студентами спілкувалися вчителі-практики: завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, кандидат наук державного управління, магістр МВА IAL CHISL Дамір Бікулов і доцент цієї ж кафедри, кандидат економічних наук Світлана Маркова.
Учасники майстер-класу проаналізували реальний стан справ на ринку праці в управлінській сфері та можливості працевлаштування в міжнародних компаніях. Викладачі відзначили високий рівень готовності студентів коледжу та активну підтримку в їх прагненнях до подальшого навчання з боку керівника коледжу Тетяни Голомб. Завдяки плідній співпраці більше 50 випускників коледжу щорічно приєднуються до дружньої команди факультету менеджменту Запорізького національного університету.