Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень популяризації соціальної роботи розпочався в ЕПК

Тиждень популяризації соціальної роботи розпочався в ЕПК

04.04.2014 09:40 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Факультет соціології та управління Економіко-правничий коледж Соціальна робота

3 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочався тиждень популяризації спеціальності «Соціальна робота». Це – перший спільний захід, який організували представники коледжу і факультету соціології та управління. Його мета – підвищення зацікавленості молодших спеціалістів в отриманні вищої освіти та підвищенні рівня кваліфікації за обраним фахом.

В актовій залі 3 навчального корпусу ЗНУ на урочистому відкритті тижня популяризації cпеціальності «Соціальна робота» зібралися разом представники адміністрації, викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу та факультету соціології та управління. До президії увійшли директор ЕПК Олена Грибанова, декан ФСУ, професор Максим Лепський, доцент кафедри соціальної філософії та управління Олена Маловічко, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, професор Тарас Бутченко та старший викладач цієї кафедри Володимир Скворець.
Директор коледжу Олена Грибанова, звертаючись до присутніх, зазначила: «Цього року відбудеться перший випуск молодших спеціалістів зі спеціальності «Соціальна робота». Протягом трьох останніх років викладачі коледжу та ФСУ активно співпрацювали між собою. Незабаром випускникам ЕПК треба буде визначитися – знайти робоче місце та продовжити здобувати вищу освіту заочно або стати студентами факультету соціології та управління».
Олена Маловічко представила присутнім активістку студради ФСУ Софію Марченко. Студентка коротко розповіла про напрямки роботи студентського руху, зробивши наголос на волонтерстві. Так, нещодавно активісти волонтерського сектору «Студентське серце» відвідали вихованців Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Орієнтир», де виховуються діти з вадами зору. Також Олена розповіла присутнім про низку заходів, проведення яких заплановане у рамках тижня популяризації спеціальності «Соціальна робота». Ці заходи, серед яких засідання круглих столів, тренінги, студентські дебати, знайомство студентів ЕПК з волонтерською роботою тощо, студенти ФСУ проведуть спільно зі студентами Економіко-правничого коледжу.
Декан факультету соціології та управління Максим Лепський, звертаючись до студентів ЕПК, наголосив: «ФСУ має власні традиції та наукові школи, розвиває інноваційні підходи та методики соціальної роботи. Випускники нашого факультету стають державними службовцями, топ-менеджерами відомих компаній, розвивають вітчизняну науку. Тому, аби влитися у дружню сім’ю факультету, треба мати не лише неабияку працездатність, а й бажання перетворювати світ на краще!».
Про роботу студентських секторів і напрямки діяльності кафедри соціальної філософії та управління розповіли викладачі та студенти ФСУ. А студенти 1-3 курсів коледжу, у свою чергу, презентували свої групи, аби довести свою зацікавленість в обраній спеціальності.
Під час засідання також було приділено увагу питанню академічної різниці, яку мають скласти студенти ЕПК задля вступу на старші курси факультету.
Наприкінці зустрічі Олена Маловічко запросила майбутніх соціальних працівників взяти участь у зустрічі з роботодавцями, яка відбудеться 8 квітня на базі ЗНУ.

Олена Хлистун