Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 2-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Дзю-Дзюцу

2-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Дзю-Дзюцу

17.05.2004 00:00

Ассоціація Джиу-Джитсу України, Запорізька Федерація Дзю-Дзюцу, Управління з питань фізичної культури, спорту і туризму Запорізького міськвиконкому, Управління з питань фізичної культури, спорту і туризму Запорізької облдержадміністрації, пiд патронатом ректора ЗДУ В.В.Савіна оголошують проведення 2-го відкритого чемпіонату Запорізької області з Дзю-Дзюцу.

Поєдинки будуть проводитись в повноконтактній версії спортивного дзю-дзюцу. В чемпіонаті візьмуть участь найсильніші представники єдиноборств м. Запоріжжя та інших міст України й Росії.

Змагання відбудеться в спортивному комплексі Запорізького державного університету, який знаходится за адресою: вул. Леппіка 35, зупинка транспорту "Університет". Початок змагань : 11:00 16 травня 2004 року.

Геннадій Добровольський