Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменок-ушуїсток ЗНУ Мирославу Малу, Тетяну Кондратьєву й Анну Дербеньову визнали «Командою року»

11.04.2014 15:04 Все Факультети Економічний Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет спорт перемога

На початку квітня в Україні вперше відбулася церемонія нагородження кращих представників неолімпійських видів спорту «Зірки спортивного року». Спортсменам вручали нагороди в семи номінаціях за найбільш вагомі досягнення у минулому році.

Перемогу в номінації «Команда року» здобули запорізькі ушуїстки, студентки Запорізького національного університету Мирослава Мала (економічний факультет), Тетяна Кондратьєва (Економіко-правничий коледж ЗНУ, спеціальність «Фізичне виховання») й Анна Дербеньова (факультет фізичного виховання).
Нагадаємо, що минулого року спортсменки здобули «золото» на ХІІ Чемпіонаті світу з ушу (Куала-Лампур, Малазія) у розділі «дуйлянь» (театралізований поєдинок). Мирослава, Тетяна й Анна стали першими чемпіонками світу в історії вітчизняного ушу.
Щиро вітаємо наших спортсменок і бажаємо їм нових спортивних досягнень і перемог!