Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулися інтелектуальні змагання з природничих дисциплін

29.04.2014 16:47 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

Сьогодні, 29 квітня, в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках декади природничих дисциплін відбувся турнір ерудитів «Брейн-ринг».

За звання найрозумнішої змагались 8 команд студентів-першокурсників коледжу, які навчаються за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Фізичне виховання», «Правознавство», «Соціальна робота», «Видавнича справа і редагування», «Розробка програмного забезпечення» і «Туристичне обслуговування».
До складу журі увійшли: викладач фізики ЕПК Ірина Шпуганич, а також викладачі біології та хімії ЕПК Ольга Учуєва і Лариса Золотаренко-Горбунова. Модератором заходу виступив викладач екології ЕПК Євген Ткач.
Гра проходила в 2 етапи, кожен з яких складався з питань у галузі природничих дисциплін: хімії, біології, фізики й екології. За результатами змагання найбільш ерудованими виявилися представники команди «Палата №13», до складу якої увійшли студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування». Саме вони стали переможцями турніру та отримали додаткові 10 балів, які зможуть використати під час навчального процесу, додавши їх до загальної кількості балів із предмету на власний вибір.
Друге місце посіла команда «Комета» (студенти спеціальності «Туристичне обслуговування»). Бронзовими ж призерами інтелектуального змагання стала команда «Інверсія» (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»).
Варто зазначити, що всі учасники турніру також отримають певну кількість додаткових балів.

Олена Ярошенко