Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лекція «Права дитини» для студентів Економіко-правничого коледжу

Лекція «Права дитини» для студентів Економіко-правничого коледжу

29.04.2014 16:51 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК ФСУ лекція

29 квітня на базі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету відбулася лекція «Права дитини», яку організували та провели студентки 5 курсу факультету соціології та управління спеціальності «Політологія».

Лекцію було проведено для студентів 1 курсу спеціальностей «Правознавство» (К 34-13) та «Організація виробництва» (К 36-13). Також на захід завітали заступники директора ЕПК з виховної та навчально-методичної робіт Інна Кирилова й Валентина Горлич відповідно.
Майбутні політологи – Дар’я Неплюєва, Каріна Посипайло, Вікторія Світловська та Олена Сентено – розповіли присутнім про історію розвитку і становлення дитячого права, виділення поняття «дитинство» в окрему категорію та набуття нею статусу юридичного суб’єкта. Студентки запропонували присутнім переглянути відеоролик «Дитина та її права», в якому спеціалісти з питань захисту дітей наводили приклади порушення прав дітей; недосконалості законодавчої бази нашої країни у цьому питанні; цитували головні принципи «Декларації прав дитини»; діти різного віку висловлювали власні думки з приводу цього питання.
Лектори підготували відеопрезентацію, у якій навели статистику порушення прав дітей в Україні та розглянули детальніше «Конвенцію прав дитини» - її головні принципи, норми та правила.
Дівчата ставили запитання присутнім, а студенти коледжу охоче на них відповідали, тому в аудиторії постійно виникали діалоги та дискусії.
Наприкінці заходу студентки, підбиваючи підсумки лекції, узагальнили найголовніші права дітей, а також запропонували присутнім пройти анонімне анкетування.

Ксенія Назаренко