Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного й історичного факультетів провели заходи з благоустрою території ЗНУ

30.04.2014 13:24 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Юридичний юридичний факультет історичний факультет суботник

26 квітня студенти юридичного й історичного факультетів ЗНУ під головуванням старшого викладача кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова провели суботник біля навчального корпусу № 5.

30 студентів нашого університету на виконання ініціативи ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова щодо благоустрою території вищого навчального закладу посадили перед своїм корпусом саджанці туй і квіти. Також вони впорядкували клумби, які минулого року створили представники юридичного факультету. Крім того, учасники суботника висадили із самшиту абревіатуру нашого ВНЗ – «ЗНУ» – та обвели контури літер мармуровою крихтою.
Учасники заходу пояснили, що так вони намагаються привернути увагу перехожих до нашого вищого навчального закладу та тим самим сприяти подальшому формуванню його позитивного іміджу серед мешканців нашого міста.