Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан економічного факультету Алла Череп провела профорієнтаційну роботу серед учнів Запорізького академічного ліцею

23.05.2014 09:00 Все Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна робота

21 травня декан економічного факультету ЗНУ, д.е.н., професор Алла Череп у рамках профорієнтаційної роботи зустрілася з учнями 11 класів Запорізького академічного ліцею.

Під час доповіді Алла Василівна розповіла про переваги навчання на економічному факультеті ЗНУ, а також про основні напрямки роботи та досягнення студентів, зокрема тих, які навчаються на 2-4 курсах. Сере них - Ярослав Вовк, Олександр Коробов, Андрій Урусов і Сергій Медвідь. Окремо відзначила досягнення науково-дослідної роботи, що проводиться на економічному факультеті, та порекомендувала абітурієнтам приєднатися до лав студентства економічного факультету Запорізького національного університету.
Також Алла Череп розповіла про структуру факультету, кафедр та професорсько-викладацький склад, який докладає зусиль для підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі економіки. Алла Василівна звернула увагу присутніх на те, що економічний факультет ЗНУ має налагоджені зв’язки з іноземними вишами, завдяки чому студенти мають можливість навчатись і стажуватись у закордонних вишах.
Допомагав у проведенні профорієнтаційної бесіди студент 4 курсу економічного факультету ЗНУ Сергій Медвідь, який розповів про базові предмети, які викладаються на економічному факультеті, про студентську наукову діяльність та культурно-масові заходи, які проводяться на факультеті.